Nasi trenerzy

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Zaczynał swą przygodę z piłką nożną lecz zmienił profesję na Trójbój siłowy. Ciężary okazały się miłością jego życia. W 2017 roku odniosł pierwszy sukces, zdobywając brązowy medal na Mistrzostwach Śląska w Wyciskaniu sztangi leżąc. Z każdymi kolejnymi zawodami jego dorobek medalowy się powiększał. Kolejnymi sukcesami były już zawody rangi krajowej i międzynarodowej, Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Puchar Europy, Mistrzostwo Europy, Brązowy medal na Arnold Classic a kończąc na Mistrzostwie Świata w Tokio w Wyciskaniu.Jest certyfikowanym trenerem personalnym oraz trenerem EMS. Posiada szereg certyfikatów i dyplomów potwierdzających swoje kwalifikacje. Ukończył Wyższą szkołę edukacja w sporcie na kierunku Wychowania Fizycznego Jako trener z zamiłowaniem przekazuje swoją wiedzę i dzieli się pasją.

radek_debicki

Radek

Całe życie związany ze sportem. Osiemnaście lat trenował piłkę nożną, a od trzech lat trenuje sporty walki. W wieku młodzieńczym rozpoczął swoją przygodę z siłownią, co przerodziło się w dalszą pasję, tak został trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego, a także ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach.

mateusz_korzus

Sport i zdrowy styl życia to Jej pasja. Jest certyfikowanym Trenerem Personalnym i Trenerem EMS. Zamiłowaniem Agaty jest Trójbój Siłowy. Jest aktulaną Mistrzynią Polski Weteranek w Trójboju Siłowym i Wyciskaniu Leżąc. Treningi z Agatą to pewność indywidualnego podejścia - jej nadrzędnym celem w pracy z klientem jest uświadamianie jak aktywność fizyczna w połączeniu z dietą wpływają na zdrowie i poprawę sylwetki. Prowadząc treningi skupia się na celu klienta, technice wykonywanych cwiczeń, ale też sprawia, że czas spędzony na treningu jest przyjemnością motywując do dalszej pracy.