Nasi trenerzy

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Zaczynał swą przygodę z piłką nożną lecz zmienił profesję na Trójbój siłowy. Ciężary okazały się miłością jego życia. W 2017 roku odniosł pierwszy sukces, zdobywając brązowy medal na Mistrzostwach Śląska w Wyciskaniu sztangi leżąc. Z każdymi kolejnymi zawodami jego dorobek medalowy się powiększał. Kolejnymi sukcesami były już zawody rangi krajowej i międzynarodowej, Mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Puchar Europy, Mistrzostwo Europy, Brązowy medal na Arnold Classic a kończąc na Mistrzostwie Świata w Tokio w Wyciskaniu.Jest certyfikowanym trenerem personalnym oraz trenerem EMS. Posiada szereg certyfikatów i dyplomów potwierdzających swoje kwalifikacje. Jako trener z zamiłowaniem przekazuje swoją wiedzę i dzieli się pasją.

radek_debicki

Radek

Pasjonat sportu, który w każdej dyscyplinie znajduje inspiracje do pracy. Jest czynnym piłkarzem, a także trenerem piłki nożnej. Jego przygodna z siłownią rozpoczęła się gdy zaczął interesować się, jak ważne w sporcie jest przygotowanie motoryczne, dieta, a także dbanie o swoje ciało poprzez różnego rodzaju aktywacje, czy mobilizację. Pasja przerodziła się w styl życia i pokazała jak aktywność fizyczna, jest niezbędna do prawidłowego rozwoju. Aktualnie jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku sport.

Od początku swojej przygody z fizjoterapią interesuje się fizjologią, biomechaniką ludzkiego ciała oraz redukowaniem dolegliwości bólowych poprzez ruch. Od najmłodszych lat związany ze sportem, grał w piłkę nożną, jeździł na nartach, a teraz zajmuje się hokejem na trawie oraz siłownią. Jest zawodnikiem pierwszoligowego klubu hokeja na trawie Ósemka Tarnowskie Góry. W swojej pracy, poprzez masaż stawia na indywidualne podejście do potrzeb klienta oraz miłą atmosferę. Pomoże Ci osiągnąć relaksację po ciężkim dniu, zniweluje napięcie występujące w mięśniach oraz przygotuje Twój organizm do szybszej regeneracji i efektywniejszej pracy w zakresie fizycznym jak i psychicznej.