Nasze studio

Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych rozwiązań!

ESTEPE - miejsce premium. Gdzie od początku czujesz się ważny. To dla Ciebie powstało to miejsce. Jeżeli nie lubisz tłocznych siłowni i klubów fitness z dudniącą wciąż w tym samym rytmie muzyką, a za to cenisz sobie trening z wykwalifikowanym trenerem z indywidualnym podejściem - to jesteś w dobrym miejscu.
Tworząc studio kierowaliśmy się potrzebą stworzenia nietuzinkowego, butikowego Studia gdzie jakość treningu, profesjonalizm trenerów i najlepsze technologie spotykają się w jednym, wyjątkowym miejscu.

Poznaj 5 głównych zasad, którymi kierujemy się, aby zapewnić Ci najwyższą jakość, niespotykaną w innych miejscach.

1Premium

Wierzymy, że wnętrze, w którym będziesz przebywać jest równie ważne jak trenerzy prowadzący Twój trening. Od samego wejścia do Studia poczujesz, że jesteśmy tu dla Ciebie. Różnimy się od innych klubów tym, że nasze słowa są czynami a nie tylko pustymi obietnicami.

2Profesjonalizm trenerów

Nasi trenerzy to osoby wysoko wykwalifikowane, posiadające certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę. Podczas treningów zadbają o Ciebie z dokładną starannością. Sprawią, że trening będzie w całości wykorzystany przez Ciebie i dla Ciebie. W odróżnieniu od innych studiów prowadzimy zajęcia indywidualnie, mogąc skupić się w pełni na Twoim treningu. Jeżeli jednak trening w parze z kimś, kto jest Ci bliski zapewni Ci dodatkową motywację to jesteśmy na to w pełni przygotowani.

3Twój czas

Twój czas jest dla nas tak samo ważny jak dla Ciebie. Przeznaczymy dla Ciebie tyle czasu ile będziesz go potrzebował. Tym samym zapewniamy Ci spokojne chwile na omówienie treningu, weryfikację wyników, czy doradztwo w zakresie diety czy suplementacji.

4Technologia

Stawiamy na nowoczesność i kompleksowość nie tylko w obsłudze Klienta, ale również przy wyborze urządzeń. Rozwój, trendy oraz możliwości które proponuje rynek pozwoliły wybrać nam najlepsze rozwiązania do naszego Studia.

5Cena

Ważny dla nas jest Twój portfel. Nie pobieramy opłaty dodatkowej za przynależność do Klubu. U nas płacisz jedynie za jednostkę treningową, a nie karnet miesięczny jak na standardowej siłowni czy w klubie fitness.